• Karayollarında durum

  8.12.2017

  Detayı Göster

  ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerinde sürdürülen yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

  Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Anadolu otoyolunun Susuz-Çeltikçi kavşakları arasındaki Orhan Gökberber viyadüğünün İstanbul yönü 6-8 kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle trafiğe kapatıldı. Bu nedenle ulaşım diğer istikametten iki yönlü gerçekleştiriliyor.

  İzmir-Ankara yolunun 16. kilometresindeki (Ulucak alt geçidi) bakım ve onarım çalışması dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

  Soma-Akhisar devlet yolunun 31-33 kilometrelerinde köprü ayak yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü araç trafiğine kapatılacak, ulaşım yan yollardan sağlanacak.

  Ankara-Kırıkkale yolunun 25-26 kilometrelerinde üstyapı, toprak işleri ve çeşitli işlerin yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

  Kars-Kötek-Kağızman yolunun 33-34 kilometrelerinde heyelan çalışması dolayısıyla sürücülerden trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri isteniyor.

 • Detayı GizleVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.