• Hamile Kadına Tecavüz Edip Çocuğu ile Öldürdüler

  Hamile Kadına Tecavüz Edip Çocuğu ile Öldürdüler
  7.7.2017

  Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde 9 aylık Suriyeli hamile kadına tecavüz ettikten sonra yanındaki 10 aylık bebeğiyle beraber öldüren şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.

  Detayı Göster

 • FITRAT HABER (İstanbul) - Sakarya ilinin Kaynarca Birlik Mahallesi’nde ormanlık alanda kan donduran bir olay meydana geldi.

  Köylüler, ormanlık alanda öldürülmüş bir kadın ile çocuğun cesetlerini görünce jandarmaya haber verdi. Olay yerine jandarma ve polis ekipleri gelirken, öldürülen kişinin Hatipler Mahallesi’nde oturan ve Suriye uyruklu Emani Arrahman isimli hamile kadın ve 10 aylık çocuğu olduğu belirlendi.

  Olay yerinde yapılan incelemede hamile kadının tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık çocuğu ile birlikte başlarına taşla vurularak öldürüldüğü tespit edildi.

  Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından anne ve çocuğunun cesetleri Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

  TARTIŞTIKLARI MESAİ ARKADAŞLARININ KARISINI KAÇIRIP TECAVÜZ ETMİŞLER!

  Yürütülen soruşturmada B.K. ve C.K. yakalandı. Gözaltına alınan B.K. ve C.K.’nın vahşice öldürülen Arrahman’ın eşi ile birlikte aynı tavuk fabrikasında çalıştıkları tespit edildi.

  Şüpheliler B.K. ve C.K.’nın birkaç gün önce tartıştıkları mesai arkadaşlarının fabrikada çalıştığı sırada evinin kapısını gece saatlerinde levye ile açarak karısını ve çocuğunu kaçırdıkları belirlendi.

  İTİRAF ETTİLER!

  Şüphelilerin ormanlık alanda tecavüz ettikleri Emani Arrahman’ı başına taşla vurarak öldürdükten sonra küçük oğlunu ise boğarak öldürdükleri ortaya çıktı. B.K. ve C.K. suçlarını itiraf ederken olayla ilgili soruşturma devam ediyor.  Cesetlerin bulunmasının ardından gözaltına alınan ve Sakarya Emniyet Müdürlüğüne sevk edilen iki şüphelinin işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

  CUMA GÜNÜ DOĞUM İÇİN HASTANEYE GİDECEKMİŞ...

  Bu arada vahşi olay yaşanmasaydı 9 aylık hamile Emani Arrahman’ın yarın (Cuma) doğum için hastaneye götürüleceği öğrenildi.

  Detayı Gizle

Yorumumuz

 • Yeni Tecavüzler Bekleyin...

  Toplumumuzun ana sorunu zina, livata, lezbiyenlik ve diğer müstehcen propagandalara ciddi tavır alınmamasıdır. Böylesine ahlaksızlığın ayyuka çıktığı, Tvlerin, gazetelerin, vs... pislik pompaladığı ortamlarda yeni tecavüzleri ve sapkınlıkları bekleyin. Eğer gerçekten tecavüzcülere idam istiyorsanız önce ahlaksız yayınları infaz edin.

  "Tecavüzcü Coşkun" masallarını millete sempatik göster, sonra da masum rolüne bürün çekil kenara. Tecavüz haberlerini yayımlayan kanallar aynı zamanda ahlaksızlığın yayılması için çalışmıyorlar mı?

  Her filminde ya annesine ya kız kardeşine tecavüz edilen "Küçük Emrah"ın büyük marifetlerini de unutmadık. Gazozla uyutan sonra da tecavüz eden "Nuri Alço"ya ne demeli? Cinsel anarşinin tavan yaptığı bu toplum içinden her cinneti ve cinayeti bekleyin.

  Tecavüz, reklamlarımıza, çizgi filmlerimize, dergilerimize bulaşmış, beynimize tecavüz edilmiş, haberiniz var mı? Tamam tecavüzcü katil asılsın-kesilsin ama toplumun ahlakına tecavüz edenleri ne yapalım?! İtiraf edin bu şizofrenik vakıalara toplumu siz hazırladınız, bizde sustuk ve olan oldu.

  "İman edenler içinde, çirkin utanmazlıkların (fuhşun) yaygınlaşmasından hoşlananlara, dünyada da, ahirette de acıklı bir azab vardır. Allah bilir, siz ise bilmiyorsunuz." (Nur, 19)

  Fehmi İlkay Çeçen


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.