• Kılıçdaroğlu'ndan Erken Seçim Yorumu

  Kılıçdaroğlu'ndan Erken Seçim Yorumu
  17.4.2018

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Seçim diyorlar ya olacak inşallah ve bunları göndereceğiz. Vatandaş gönderecek, bıktık artık. Artık bunlar devleti yönetemiyorlar." dedi.

  Detayı Göster

 • FITRAT HABER (İstanbul) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmaya, vatandaşları selamlayarak başladı.

  CHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim konusunu gündeme getirmesinin ardından Kılıçdaroğlu "İnşallah" dedi ve ekledi: "Vatandaş bizi göndersin diyorlar..."

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şunları söyledi: "Seçim diyorlar ya olacak inşallah. Vatandaş bıktı artık, gönderecek bunları inşallah. Bu devleti kim yönetiyor, dış güçler yönetiyorsa senin fonksiyonun ne? Badem sütü içmek mi? Onların sözcüsü konuştu seçim yapalım diye. Vatandaş bizi göndersin diyorlar. Ben yönetemiyorum diyorlar artık. Bunu itiraf ediyorlar."

  Detayı GizleVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.